Co powoduje silne bóle głowy i zawroty?

Witam , ostatnio miewam straszne bóle głowy . Wygląda to tak jakby wszystko wokół mnie się trzęsło i wirowało . Czuje sie jak bym był pod wpływem alkoholu ( taki helikopter w głowie ) . Wszystko jednocześnie się kręci i wiruje . Chwilami tak to mnie paraliżuje ze nie mam siły na nic i automatycznie muszę usiąść . Nie , nie biore żadnych leków oraz nie jestem na nic uczulony . Prosze o pomoc !

witam,

przyczyn może być wiele. Zaczynając od problemów w rejonie szyi po jamę brzuszną i wątrobę. Może to również wynikać z jakimiś problemami biochemicznymi wiec jeśli objawy będą się utrzymywały to polecam udać się osobiście do specjalisty.
Akurat pojęcie bólów głowy jest jednym z szerzej opisywanych objawów u ludzi.

pozdrawiam
Konrad Skrzat