Omdlenie, zawroty i bóle głowy

W marcu 2016 roku zemdlałam i w maju 2016 miałam wykonywaną Tomografię Głowy.Nie wykazała nic wielkiego. Niestety od maja zaczęły dręczyć mnie straszne zawroty głowy. W lipcu 216 przez moje zawroty uderzyłam głową o kant szafki, wymiotowałam. W ten sam dzień wieczorem udałam się do szpitala,gdzie ponownie miałam wykonywane TK głowy. Również nic nie wykazało. Teraz w styczniu 2017 roku czuję ból w miejscu uderzenia, nie mam apetytu. Byłam u neurologa,niestety zlekceważył moje dolegliwości.

Witam,

Pani problem może wynikać z pobudzenia nerwu błędnego który przebiega od czaszki aż do jamy brzusznej. Jeśli towarzysza Pani problemy jelitowe to jest wielce prawdopodobne.

Polecam udać się do dobrego fizjoterapeuty który zrobi badanie całego ciała i wykluczy problem z jamą brzuszna i innymi rejonami.

Pozdrawiam,
Konrad Skrzat