Co powoduje codzienne zawroty głowy i dzwonienie w uszach?

WITAM MAM PROBLEM Z ZAWROTAMI GŁOWY MĄCZĄ MNIE CODZIENNIE DO TEGO DZWONIENIE W USZACH DRŻENIE I MROWIENIE RĄK. BYŁAM JUŻ U NEUROLOGA LARYNGOLOGA OKULISTY ROBIŁAM BADANIA MORFOLOGIA RM GŁOWY I NIC ORTOPEDA STWIERDZIŁ MAŁE ZMIANY W KRĘGU SZYJNYM ALE POINFORMOWAŁ MNIE ŻE TO NIE POWÓD ZAWROTÓW ODWEIDZIŁA TEŻ GASTROLOGA MAM POLIOPY . MAM JESZCZE KOŁATANIE SERCA PROSZĘ O POMOC CO TO MOŻE BYĆ

witam,

to mogą być objawy z odcinka szyjnego kręgosłupa. W celu dokładnej diagnostyki powinien być przeprowadzony wywiad. Takie rzeczy robi się w gabinecie.
Proszę się nie przejmować tylko poszukać dobrego fizjoterapeuty lub osteopaty zeby zrobił Pani porządek z kręgosłupem. Jedno z drugim się wiąże.

pozdrawiam
Konrad Skrzat