O czym świadczą zawroty głowy po masażu kręgosłupa?

Witam.Dwa tygodnie temu udałam się na masaż relaksacyjny, w tym odcinek szyjny. Ponieważ pracę mam w dość niewygodnej pozycji( przy komputerze)chciałam sobie"pomóc". Na drugi dzień ćwiczyłam w domu. Od tego momentu mam zawroty głowy. Wykonałam badania laryngologiczne, okulistyczne, ogólne badania łącznie z hormonami tarczycy. Wszystko jest OK. Zastanawiam się czy nie zaszkodziłam sobie masażem lub ćwiczeniami w domu. Czuję napięcie i ból w okolicy lewej str.odcinka szyjnego.

Witaj,

zawroty bezpośrednio mogą wystąpić po zabiegu ale objawy nie powinny się utrzymywać tak długo. Udaj się do specjalisty w celach diagnostycznych.
Mam na myśli najprostszą diagnostykę funkcjonalną u fizjoterapeuty lub osteopaty. Specjalista oceni w jakim stanie są Twoje tkanki, bo może to być napięciowe lub podpowie gdzie się udać w celu szerszego zrozumienia objawów.

pozdrawiam serdecznie
Konrad Skrzat