Czy kłucie jajników i zawroty głowy są normalne u osoby starającej się o dziecko?

Witam od lutego staramy się z partnerem o dziecko w tym cyklu po raz pierwszy po stosunkach w okolicach owulacji pojawiło się kłucie w jajnikach, było też w dniach bez stosunku tak mniej więcej do 23 dnia cyklu. Dodatkowo pojawiły się zawroty głowy.Cykle mam nieregularne . Czy jest to normalne ?

Witam,
Zawroty głowy wskazują na jakieś zaburzenia w Pani ciele, jeśli są one połączone z innymi objawami to jest szansa, że są połączone.
Zalecam konsultacje z ginekologiem i zrobienie usg jajników i rownolegle wizytę u osteopaty.
Niedaleko Warszawy, w Wółominie macie dobrego osteopte który ma usg w gabinecie wiec możecie zalaltiwc jedno i drugie. Dr Jakub Stępnik w sportmed

Pozdrawiam
Konrad Skrzat