Bóle głowy i częste wymioty

Witam. Jestem mężczyzną w wieku 27 lat. Mam okropne bóle głowy, przedwczoraj częste wymioty. Dzisiaj zrobiłem badania i CRG wynosi 129.9. Czy mam być spokojny,że wszystko do jutra będzie dobrze, czy jechać na pogotowie?kręci mi się w głowie w towarzystwie okropnego bólu.. nie wiem co robić..

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wymagają niezwłocznej oceny lekarza. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko udać się do lekarza POZ lub najbliższej izby przyjęć.