Zawroty głowy, duszności, uczucie palących stóp i zaburzenia widzenia

Dzien dobry, 11 miesiecy temu urodzilam dziecko, okolo 3mcy-zawroty glowy, dusznosci, uczucie palacych stop mimo iz sa zimne, zaburzenia widzenia-rozmazany obraz(ten objaw trwa caly czas), podwyzszone cisnienie (tylko podczas zlego samopoczucia), ciagle zmeczenie i uczucie niepokoju. Robilam mri glowy-wszystko ok, echo serca-male zmiany, ale ok, usg tetnic szyjnych ok, tarczyca-2male guzy, tsh ok, wzrok- op -0,25, -0,25 1, ol -0,25, -0,25 26, a widze zle. Co to moze byc?

1. niedobory żelaza, magnezu, wapnia = krew: Ca, PO4, Mg, Na, K, morfologia, retykulocyty, TIBC, ferrytyna
2. brak miesiączki lub zaburzenia miesiączkowania = ginekolog
3. przebyte zakażenie EBV = p.ciała EBV ilościowo IgG
4. zespół nerwicowy ( najczęściej wtórny do przyczyn wymienionych wyżej)
Leczenie zależne od innych objawów i wyników badań
Może wszystko ustąpić samoistnie ale to może być długa droga.