Zawroty głowy i pomiar ciśnienie

witam od lipca tego roku chodzę na zabiegi mające na celu zatrzymanie wypadania wlosów. w połowie września przy wstawaniu z łóżka zauważyłem że mam zawroty głowy, więc postanowilem zmierzyć ciśnienie. okazalo się ze mam podwyższone ok. 140\90. przed zabiegami pani trycholog wyjaśniła mi że te zabiegi mają na celu min. poprawę krążenia skóry głowy. pytanie czy podwyższone ciśnienie może mieć związek z tymi zabiegami. Dziękuję

W przypadku wystąpienia zawrotów głowy zawsze wskazana jest konsultacja z neurologiem lub laryngologiem. W diagnostyce zawrotów głowy podstawowe znaczenie ma ich charakterystyka: charakter, pora występowania, pozycja w jakiej występują, czas trwania, objawy towarzyszące, czynniki prowokujące, nasilające, inne choroby, przyjmowane leki... itd... itd...