Zawroty głowy i szum w uchu a przyjmowanie leku Vertix

Dzień dobry, mam pytania dotyczące przyjmowania leku Vertix. Od półtora roku mam zawroty głowy oraz pojawia się u mnie szum w prawym uchu. Biorę Vertix 24 raz dziennie. Miałam zaburzenia równowagi. Obecnie występują tylko sporadyczne bujnięcia, równowaga jest w porządku. Czy w dalszym ciągu powinnam przyjmować lek Vertix czy może to już pora żeby go odstawić? A może powinnam brać jakieś inne lekarstwa, może zamienniki leku Vertix, które będą miały nieco słabsze działanie i pomogą mi w odstawieniu tego leku? Chciałabym również zapytać czy lek Vertix może powodować jakieś negatywne skutki uboczne. Od jakiegoś czasu pojawiły się u mnie bóle brzucha, występują najczęściej rano i są dosyć silne. Zastanawiam się skąd one się biorą i czy mogą być spowodowane długotrwałym przyjmowaniem leku Vertix. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam. Halina.

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli czuje się Pani dobrze, objawy się znacząco zmniejszyły, inne leki nie są potrzebne.
Pozdrawiam