Zawroty głowy, mdłości i brak apetytu a ciąża

Witam. Mam pytanie, 30.01 współżyłam z moim chłopakiem. Ok. 02.01 pojawiła się miesiączka, ale trwała tylko 2 dni i było to raczej plamienie - cykle mam w miarę regularne tj. co 26-28 dni. 2 tyg. po stosunku zrobiłam test ciążowy - ujemny, za 3 dni kolejny również ujemny, a ja mam objawy jak bym była w ciąży, źle się czuje, mdłości , nie mogę jeść, zawroty głowy, 30.01 pojawiła się o czasie miesiączka dość intensywne krwawienie ok 2 dni, bardzo boląca. Poszłam do lekarza, dał mi skierowanie na beta hcg wynik < 0,1 i jeszcze przed tym plamieniem zrobiłam kolejny test ciążowy też ujemny, a dalej się czuje bardzo źle. Nie chcę być w ciąży i mam nadzieje, że ten wynik jest wiarygodny. Bardzo proszę o odpowiedź, bo nie jestem już niczego pewna skąd te mdłości i zawroty głowy. Bardzo proszę o możliwie szybką odpowiedź. Łucja

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

Wyniki testów ciążowych oraz wynik badania beta-hCG wykluczają ciążę. Natomiast objawy, które się u Pani pojawiły mogą mieć związek ze schorzeniem ze strony przewodu pokarmowego. Powinna się Pani udać na wizytę do lekarza pierwszego kontaktu. Na podstawie wywiadu lekarskiego oraz badania możliwe będzie postawienie wstępnego rozpoznania.

Pozdrawiam