Zawroty głowy, mroczki przed oczami, zaburzenia koncentracji oraz zimne stopy i dłonie

Witam.mam 31 lat.od jakiegos czasu mam zawroty glowy mroczki przed oczani zaburzenia koncentracji zimne dlonie stopy.bylam u kardiologa ekg w porzadku.lekarz stwierdzil ze mam niedokrwistosc i wysoki cholesterol.dostalam betaserc i armolipid. tylko nie wykonalam zadnych badan.prosze o pomoc w jaki sposob moge wyleczyc te dolegliwosci.a dodam jeszcze ze przyjmuje asentre od czerwca

Witam, proszę przeanalizować swoja dietę. Pani dolegliwości mogą świadczyć o nieprawidłowych nawykach żywieniowych. Zarówno niedobór składników pokarmowych jak i nadmiar prowadzą do problemów zdrowotnych mających swoje odzwierciedlenie w nieprawidłowych parametrach krwi i moczu, z niedożywieniem lub otyłością. Zdarza się, że otyłość może wynikać z niedoboru składników pokarmowych.

Magdalena StusiĹska

Leki przeciwdepresyjne mogą mieć wpływ na ośrodkowy układ nerwowy i powodować opisane objawy. Jezeli po wyrównaniu anemii nie ustąpią i będą utrudniać życie- należy skonsultować się z lekarzem.