Zawroty głowy po ukąszeniu komarów

Witam.Jetem obecnie w Pekinie 2 dni temu w nocy ukąsiło mnie kilka komarów , gdy rano wstałem miałem zawroty głowy , które po 24 godz ustąpiły. Ale teraz jak się szybko odchylę dalej kręci mi się w głowie , czy to minie

Pozdrawiam serdecznie, jeżeli istiotnie to ma związek z ukąszeniem komarów to można ewentualnie przyjąć lek p/histaminowy np Clemastin