Zawroty głowy po wycięciu włókniaka w głowie

Trzy dni temu wycięto mi włukniaka w głowie. Zabieg był skomplikowany gdyż guz był przyklejony go pnia móżdżka. Po 6 godzinach operacji byłem jeszcze przetrzymywany w śpiączce farmalogicznej. W tym czasie trzykrotnie robiono mi tomograf. Od trzech dni chodzę jak pijany. Lekarz twierdzi, że poszło dobrze. Ja się martwię kiedy wrócę do normalnego życia a w szczególności do pracy. No i czy będzie jakaś rekonwalescencja i jak długa.

Witam. Tego typu objawy mogą pojawiać się po zabiegach neurochirurgicznych, szczególnie bezpośrednio po nich. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. Rekonwalescencja powinna trwać kilka tygodni.