Zawroty głowy po zszywaniu potylicy

Nie dawno miałam zszywana potylica parę centymetrów. Tomografia nic nie wykazał, a chirurg stwierdził że rana ładnie się zagoilo, jednak już po ponad 2 miesiącach nadal mam zawroty głowy przy wstawania czy kładzenie się do łóżka bądź wykonywaniu bardzo dynamicznych czynszu albo przy mocniejszym ucisnieciu miejsca zranienia czy to jest normalne? Dodam, że miałam bliski kontakt z kostka brukowa po upadku z roweru w centrum miasta zabrali mnie na sor i kazali nosić kołnierz. Proszę o odp :)

Wymagana jest okresowa kontrola u neurologa. Objawy mogą być banalne i powoli ustępować ale mogą świadczyć o poważnej patologii np. Krwiak mózgu po urazie może powstać nawet kilka tygodni po....

Witam , proszę zgłosić się do lekarza 1-wszego kontaktu , który po zbadaniu Pani zaleci potrzebne konsultacje!!! z.żurawski