Zawroty głowy, senność, mdłości i utrata przytomności

Kobieta 27lat (mama 2dzieci)Od prawie roku męczą mnie zawroty głowy, wiecznie z sennośC mdlosci, tracilam przytomnosc w ktorych zapadalam w kritkotrwaly sen, bole w lewej skroNi przy ktorych ciśnienie 153/98 t111. tarczyca zbadana wszystko w porzadku. Klucia z lewej str klatki piersiowej, mocno skrzywiony kregoslup. badania krwi w normie. Jedynie krzepnięcia ok 450 a norma do400. Czy to moze być przemęczenia? Lekarz twierdzi ze to wszystko przez kregoslup. jakie dodatkowe badania?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza neurologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć oraz zdecydować o konieczności rozszerzenia diagnostyki.