Zawroty głowy, szumy uszne, mrowienia, światłowstręt i potliwość a uszkodzony układ nerwowy

witam.. mam pytanie od doch lat choruje na hashimoto wynik mam wyrownany wiec objawow nie powinnam miec mam 25 lat od roku mam powiekszone wezly szyjne, ciagle mam zawroty glowy szumy uszne mrowienia w glowie w nogach swiato wstret i strasznie sie poce wyniki mam ok nawet bylam w szpitalu jedynie zelazo 17 .... bardzo prosze o pomoc czy to moze byc uszkodzony uk;lad nerwowy ? dosc duzo w zyciu przeszlam problemow i naduzywalam alkocholu od dwoch lat nie pije zarzywam leki . mam bole brzucha ..

Renata GrzechociĹska

Witam.
Wszystkie objawy, które Pani wymieniła są niepokojące. Proszę udać się do neurologa.Należy wykonać TK głowy, USG węzłów chłonnych ewentualnie inne badania.
Pozdrawiam