Zawroty głowy w godzinach popołudniowych, drętwienia rąk

Witam!od jakiegoś miesiaca mam zawroty głowy,szczegolnie w godz popołudniowych,oprucz tego mam lekkie uczucie dretwienia lewej reki i obydwu nog szczegolnie środstopia(tak jakby pradzik przechodził)-zauważylam,ze to uczucie wystepuje częściej jak siedze,jak stoje czy chodze to tego nie czuję.Czesto rownież mam szumy w uszach.Prosze o pomoc,nie wiem co robić.

Najważniejszy zdrowy i aktywny tryb życia i gimnastyka codzienna! To nie truizm! Bardzo ważne przy pracy siedzącej przed komputerem i braku ruchu!
Czy nie ma żylaków?? Czesto woda, ćwiczenia; regularne posiłki 4x dziennie.
Czy nie ma innych problemów zdrowotnych: nadwaga, anemia, żylaki?