Zawroty głowy, zwiotczenie mięśni i zmęczony wzrok

Witam, Nazywam się Patryk i przebywam w tej chwili jeszcze przez tydzień za granicą. O 4/5 dni występują u mnie lekkie zawroty głowy, delikatne zwiotczenie mięśni przez co czuję jakby były one z 'waty', oraz zmęczony wzrok, taki jak bym dopiero wstał. Czy mógłbym prosić o jakąś pomoc?

Określenie przyczyny tego stanu wymaga podania większej ilości informacji raz dokładnego zbadania. Na początek warto się zastanowić, czy przyczyną nie jest przemęczenie lub nadużywanie komputera.