Zbyt częste oddawanie moczu u 36-letniej osoby
Witam od 5msc często sikam mam 35lat co wypije to za 10 min ide do łazienki pomału chudne, też często przelewanie w brzuchu, nadety brzuch, staram sie nawadniac ale co z tego ze wydalam tyle wody, nic mnie nie boli nie szczypie, czesto strzyka mi w stawach,bania kolonoskopia czysto, krew pełna morfologia czysto,usg brzucha, badanie prostaty czysto,tsh czysto,trace siły już siły, tym bardziej że nie mogę przytyć nawet 100gram? lekarz rozkłada ręce

MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
a jaki poziom parametrów nerkowych? elektrolity? proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich wyników będzie można coś więcej powiedzieć.