Zbyt duża dawka leku Euthyrox a wpływ na ciążę

Witam, wczoraj przez omyłkę wzięłam podwójna dawkę euthyroxu 75, rano na czczo i w południe, pomyliłam odpakowanie z duphastonem, boję się że mogłam zaszkodzić nie tyle sobie co dziecku - jestem w 10 tygodniu ciąży. proszę o pilna konsultację

Lek. Tomasz Budlewski

Proponujevoznaczyc poziom tsh i udac sie do lekarza prowadzącego ciąże. Nie sadze aby dziecku coś groziło ale lepiej sprawdzić.