Zdarcie pieprzyka a możliwe następstwa

Dzień dobry. Moim problem jest powoli gojąca się rana po zgoleniu prawdopodobnie maleńkiego pieprzyka (choć nie mam pewności w 100% czy to na pewno pieprzyk) Minęły 3 tygodnie, a skóra jest nadal lekko zaczerwieniona o średnicy 5 mm i bardzo powoli się goi, na dodatek jak dotykam to miejsce, to czuje wewnątrz takie jądro. Proszę o odpowiedź, ponieważ bardzo się denerwuje. Czy mam wykonać ewentualnie zdjęcie tego miejsca??

Lek. Tomasz Budlewski

Nie wykonywac RTG, tylko udać sie do lekarza, pewnie doszło do zainfekowania tego miejsca, lekarz zbada, obejrzy i zleci odpowiednie postępowanie