Zdarty naskórek w okolicy pieprzyka

Zdarty naskórek na twarzy w okolicy ucha a pieprzyk? Witam! Byłem wczoraj u fryzjera. Sciolem włosy maszynką. Po powrocie do domu zauważyłem tak jakby zdarty naskórek w okolicach prawego ucha gdzie w tym miejscu jest pieprzyk. Co miejsce jest odrobinę ciemniejsze niż reszta twarzy. Czy jest się czego obawiać? Czy grożą mi jakieś nowotwory? Dodam, że pieprzyk ten miał włoski

Lek. Tomasz Budlewski

A czy pieprzyk został usunięty? Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.