Zdiagnozowana nadpłytkowość samoistna

Witam Panie Doktorze,proszę o opinię. Wiek 22, kobieta, w sierpniu 2014 zdiagnozowana nadpłytkowość samoistna, w tym mutacja genu JAK-2. Badanie krwi na dziś WBC 11,8 K/ul RBC 6,05 M/uL HGB 16,3 g/dL HCT 46,8 % MCV 77,4 fL MCH 26,9 pg MCHC 34,8 g/dL RDW 13,7% PLT 890(spadek z 1020) K/uL MPV 10,2 fL PDW 12,3 fL P-LCR 26,8 % PCT 0,91 % (zapalenie pęcherza) Przyjmuję ACARD 75 . Zdarza się mrowienie kończyn. Lekarz zaproponował drastyczniejsze leczenie od ACARDU. Co Pan o tym myśli?

Renata GrzechociĹska

To lekarz, który Pana zna i dokładnie zna przeboeg chorobyy i innych chorób współistniejacych, dlatego w tej sprawie proponuję konsultację z nim.