Zdiagnozowany krztusiec u czterolatki

Witam, moja 4 letnia córka miała zdiagnozowany krztusiec dokładnie 19 sierpnia ( była juz w fazie 2 wymioty, napady kaszlu itd) podano klacid jednak do tej pory zdarza się jej w nocy kaszleć ile jeszcze może potrwać taki stan i jak teraz podnieść jej odporność układu oddechowego bo podobno ta choroba bardzo wyniszcza Pozdrawiam Mama

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac sie do lekarza chorób zakaźnych, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.