Nawracające infekcje górnych dróg oddechowych i powiększony węzeł chłonny

Co dwa miesiace jestem w wiekszym lub mniejszym stopniu chora, zazwyczaj jest to cos z gornym ukladem oddechowym, katar, kaszel. Ostatnio w sierpniu przebylam polpasca, teraz znowu jakies grypsko. Do tego mam wiecznie powiekszony lewy wezel chlonny. Jest raz lepiej, raz gorzej, ale nigdy nie jestem w 100 procentach zdrowa. Rowniez, przez infekcje gardla, meczy mnie nieprzyjemny zapach z ust, tez - raz jest lepiej, raz jest gorzej. Co mam robic? Moj lekarz rodzinny mowi, ze to slaba odpornosc.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza immunologa klinicznego, po badaniu bedize mozna cos wiecej powiedzięc.