Zdrętwiała noga i ograniczony ruch stopą 2 tygodnie po złamaniu podudzia

Witam . Dwa tygodnie temu miałem wypadek ,złamanie otwarte podudzia,włożono mi pręt od kolana do kostki .niestety od kostki w dół noga jest cały czas zdretwiała ,tak jakby krew tam spływała i nie miała odpływu .ruch stopą jest ograniczony.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć.