Zdrowa dieta po operacji pęcherzyka żółciowego

Dzien Dobry .Mam pytanie dotyczace diety po operacj woreczka zolciowego .Jak faktycznie dlugo trzymac diete po zabiegu ,poniewaz ja dostalam kartke z informacja ze musze byc na diecie od6-12 miesiecy i mam wyliczone produkty ktorych nie moge jesc .Powiem szczerze ze prawie nic nie moge

Witam.
Standardowo ja proponuję utrzymanie diety przez miesiąc. Po miesiącu można próbować stopniowo wprowadzać coraz to nowe i normalniejsze potrawy, tylko stopniowo i z umiarem. Pozdrawiam i życzę zdrowia