Zerwanie całkowite więzadła krzyzowego przedniego

Witam 18 lat jestem sportowcem doznałem urazu podczas meczu diagnoza zerwanie całkowite więzadła krzyzowego przedniego , naderwanie 2 i 3 stopnia więzadeł pobocznych , naderwanie łąkotek , naderwanie mięśnia dwugłowego uda, leże w szpitalu i tutejszy specjalisci mówią mi ze mozliwa amputacja , sam nie wiem co robic prosze o pomoc

Możliwość amputacji (jeśli rzeczywiście taka jest??) może wynikać wyłącznie z uszkodzeń naczyń a nie więzadeł. Jeśli więc uraz polegał na zwichnięciu kolana z jednoczesnym uszkodzeniem naczyń to może być takie ryzyko, jednak przy obecnych możliwościach chirurgii naczyniowej jest bardzo niewielkie. Proponuje wypytać o wszystko lekarza prowadzącego.