Zespół bolesnego barku a bieganie

Witam:) Zdiagnozowano u mnie w dniu dzisiejszym zespół bolącego barku(ból od 3 miesięcy okolice bicepsu i barku) z tego co udało mi się ustalić to, to że z własnej głupoty przeciążyłem obie partie mięśni.Od poniedziałku zaczynam rehabilitację oraz mam zakaz obciążania górnych partii mięśni na 2 tygodnie. Moje pytanie brzmi czy przy tych dolegliwościach mogę uprawiać bieganie na bieżni(przynajmniej wolnym lub średnim tempem)lub na orbitreku Bardzo proszę o poradę. Będę bardzo wdzięczny Pozdrawiam

Nie ma bezwzględnych przeciwwskazań. Ostateczną decyzję należy skonsultować z lekarzem prowadzącym w zależności od stanu klinicznego.