Zespół LUF a zapłodnienie in-vitro

Mam zespół LUF, proszę powiedzieć czy In vitro jest jedyną szansą na dziecko. Jakie badanie mam zrobić. Pierwsza próba IVF rok temu nie powiodła się. Jaki program mam przechodzć przy kolejnym podejściu IVF.

Aleksander Ropielewski

Nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie bez szcegółowej znajomości sytuacji klinicznej i dotychczasowego leczenia dlatego jedyne co mogę doradzić to kontakt z ginekologiem.