Zespół policystycznych jajników i upławy

Mam zespół policystycznych jajników Brałam tabletki- Yasmin przez ok 2,5 roku Mam upławy a od ginekologa wiem że są one przez nadżerkę i dostałam antybiotyk Zrobiono mi usg i jak powiedziała pani doktor-są mniejsze niż jajniki kobiety po menopauzie Zaleciła mi odstawienie tabletek Odstawiłam je, po tygodniu miałam miesiączkę Nadżerka nie zagoiła się dostałam kolejny antybiotyk Powinnam mieć okres 17 lipca jest 25 i dalej nic Odczuwam kłujący ból lewego jajnika Co może być przyczyną tego bólu?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może to bóle przedmiesiączkowe właśnie, jeśli miesiączka się nie pojawi konieczna jest wizyta u ginekologa.