Zespół suchego oka a zabiegi lecznicze w sanatorium

Witam, Od 8 lat stwierdzono u mnie zespół suchego oka,od 4 lat tocznia.Przez przypadek dowiedziałam się o sanatoriach w Cieplicach,które nastawione są na leczenie zespołu suchego oka.Na czym polegają te zabiegi ? Moja okulistka nic nie wspomniała o sanatorium i tych zabiegach .Poleca jedynie krople i żele do oczu.Chwilami te medykamenty nie są skuteczne. Dlatego tak bardzo interesują mnie zabiegi w Cieplicach Pozdrawiam Ak

Witam.
Niestety brak jest wytycznych z NFZ aby można było skierować pacjentów do sanatorium do Cieplic z powodu zespołu suchego oka.
Pozdrawiam