Zez, blokady oczopląsu przez konwergencje

witam u mojego 8 miesięcznego synka stwierdzono zez blokady oczopląsu przez konwergencje i jest już po pierwszej operacji. Pani doktor dała na okulary +1,5 to są do bliży czy to nie pogorszy widzenia u synka? oraz zasłanianie raz jednego jaz drugiego oka.

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby stosować się do zaleceń lekarza. Nie ma powodów do obaw.