Zgaga i bóle piersi a objawy ciąży

Mam 21 lat. Nie wiem czy moje objawy moga oznaczac ciąże. Od tygodnia bola mnie piersi spóźnia mi sie okres ale tylko jeden dzien i dostałam ostrej zgagi gdzie wczesniej nigdy nie miałam, oraz w nocy jak dostałam zgage to miałam też duszności.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów ocenić czy jest Pani w ciąży. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego.