Zgaga, napady gorąca, zawroty głowy i odruch wymiotny oraz ciągłe wzdęcia i ból brzucha

Od kilku lat mam zgagę, a od kilku miesięcy pojawia się taki napad gorąca, kreci mi się w głowie i mam odruch wymiotny. Coraz większe problemy mam po każdym jedzeniu, pojawia się odruch wymiotny, przy tym ciągłe wzdęcia i ogólny ból brzucha, który nagle się pojawia i nagle znika. Co to może być?

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania lekarskiego oraz badań dodatkowych trudno postawić diagnozę. Radzę udać się do lekarza. Przyczyną Pani dolegliwości mogą być problemy endokrynologiczne jak i gastrologiczne.
Pozdrawiam