Zgaga, pieczenie odbytu, ciężkie stolce, biały nalot na języku

witam opisze swoje objawy : palenie w żołądku , zgaga , pieczenie odbytu , ciezke stolce opadające na dno , biały język , podłużne wyżłobienia na paznokciach . Objawy psychiczne : brak koncentracji , brak siły rano , senność , uczucie nierealności, słaba pamieć czy to możne być związane z choroba pasożytów ? helicobakter ? candida ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, tak wiele dolegliwości występujących wspólnie, może wskazywać na wiele różnych dolegliwości. Może to być związane ze swojego rodzaju infekcją ale także niedoczynnością tarczycy, niedoborami pokarmowymi, żelaza itp. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego oraz gastroenterologa i endokrynologa. Pozdrawiam