Zgrubienie i bóle w piersi

Witam serdecznie mam takie pytanie rok temu miałam robione usg piersi ponieważ mnie zaniepokoiło zgrubienie jednak na usg nic nie wyszło .Jednak martwie się bo od tygodnia coś mnie pobolewa i jest znowu zgrubienie czy powinnam się obawiać najgorszego?

Radzę powtórzyć ponownie, kontrolnie USG piersi. Wynik badania określi czy ma Pani powody do niepokoju. Badanie radzę wykonać około 10 dnia cyklu miesiączkowego.