Zgrubienie na nodze po urazie mięśnia

Gralem w pilke nozna to doznalem urazu miesnia nad kolanem teraz gdy przejade dlonia to takie bulki mam

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskutek urazu mogło dojść do powstania krwiaka, z którego wytworzyła się blizna, wyczuwalna w postaci zgrubienia - wszystko zależy od czasu, jaki minął od urazu. Jeżeli uraz jest świeży to pomóc może stosowanie maści z heparyną, np Lioton.
W razie wątpliwości / powiększania się zmiany, konieczny będzie kontakt z lekarzem i wykonanie badania USG.