Wynik rezonansu syna po urazie zerwanego mięśnia

dzien dobry,dzis odebrałam wyniki syna z rezonansu po urazie zerwanego miesnia uda prawego,tylko niewiem co to oznacza w obrebie miesnia prostego uda odcinkowo w miejscu przebytego urazu jest widoczny dyskretny,mglisty i pasmowaty sródmiesniowy obszar podwyzszonego sygnału w obrach T2 i Stir bez zaburzenia miesnia,prosze o wyjasnienie tego wyniku,czy to jest krwiak?

Witam serdecznie,

Opisywana zmiana może świadczyć o krwiaku. Ale postawienie diagnozy należy do lekarza ortopedy. Dlatego sugeruję udać się wraz z wynikiem do ortopedy, który leczy Pana syna.

Pozdrawiam.