Wynik z rezonansu magnetycznego uda u syna
Dzien dobry,odebrałam syna wynik z rezonansu magnetycznego uda prawego i jest napisane widoczny dyskretny,mglisty i pasmowaty śródmieśniowy obszar podwyższonego sygnału w obrach T2 i Stir bez zaburzenia struktury miesnia,chce wiedziec jak bedzie wyglądało dalsze leczenie gdyż 16.05.2015 minie rok od zdarzenia,które stało sie na lekcji w-f,czy bedzie usuwane operacyjnie,syn bardzo sie boi wiec prosze o pomoc,wizyte u ortopedy mamy 30.03.2015 i czy zagraza to zyciu.

MĘŻCZYZNA, 15 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Ciężko odpowiedzieć na Pani pytania jedynie na podstawie opisu wyniku rezonansu magnetycznego. Najprawdopodobniej podwyższony sygnał to blizna. Ewentualne dalsze leczenie może być zaplanowane tylko po badaniu lekarskim.
Pozdrawiam.