Prośba o analizę rezonansu magnetycznego głowy
Proszę o interpretację wyniku MR głowy+kontrast in iv:w okolicy czołowej prawej na sklepistości i podkomorowo stwierdza sie dyskretne hyperintensywne w obrazach T2-zaleznych i FLAIR albo słabo widoczne jako hypointensywne w obrazach T1-zaleznych.bez wzmocnienia po kontascie paramagnetycznym najpraw.ogniska malacyjne po urazie w przeszlosci.W obecnym badaniu uwidocz.nieiwielki pasmowaty obszar malacyjny w okolicy okolokomorowej w istocie białej płata czoł.lewego powyzej jadra ogoniastego.

KOBIETA, 44 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam, niestety nie znam kontekstu wykonywanego badania i przeszłości medycznej Pani osoby. Wyglada na zmiany pourazowe, jednakże musi sie Pani skonsultować z lekarzem zlecajacym badanie. Pozdrawiam