Zgrubienie na worku mosznowym

Witam od kilku dni na moim worku mosznowym jest jakaś kulka wielkości groszka . jeździłem dzisiaj rowerem i trochę podrażniłem to coś i przed paroma min to obejrzałem i wydusiłem wyleciało z ranki takie coś jak by ropa i skrzepy krwi co to może -mogło być ?

Witam. Zmiana najprawdopodobniej jest wynikiem zakażenia. Proszę dezynfekować ranę i dbać o odpowiednią higienę.