Zgrubienie w obrębie policzka a zaskórniki

Od miesiąca zaobserwowałem u siebie zgrubienie wewnątrz lewego policzka (na wysokości zęba 6). Myślałem że to jakiś pryszcz wewnątrzskórny, gdyż miewam kłopoty z różnego rodzaju zaskórnikami. Niemniej jednak ten nie da się wycisnąć, ani też nie przechodzi. Co Państwo radzicie ? Laryngolog ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, początkowo zalecam udac sie do lekarza rodzinnego, ktory po zbadaniu zadecyduje o dalszym leczeniu i ewentualnym skierowaniu do specjalisty. Pozdrawiam