Ziarniak kulisty i czerwone rozległe plamy na skórze

U mojego brata zdjagnolizowano : ziarniak kulisty . Brat ma bardzo czerwone rozlegle plamy na przedramieniach ,brzuchu, plecach . Bardzo prosze o wyjasnienie mi co to za choroba , jak sie ja leczy i czy mozna zupelnie to wyleczyc. Pozdrawiam serdecznie Irena K.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiego rozpoznania jak ziarniak kulisty. Najlepiej byłoby zatem, gdyby porozmawiała Pani z lekarzem prowadzącym leczenie Pani brata. Lekarz bez wątpienia odpowie na wszystkie Pani pytania.