Zielona wydzielina w gardle

Witam. Od ponad roku mam wydzielinę w gardle, a nie wiem czemu, gardło mnie nie boli.Wydzielina jest koloru zazwyczaj zielony z jakimiś grudkami. Nie umiem normalnie tego wypluć to jest tak gęste że mam problem czasem wprowadzić tą wydzielinę do buzi żeby ją wypluć.Jak patrzę w lustrze to czasem na ściankach na gardle widać wydzielinę. Mam wrażenie, że mam katar w gardle :/ proszę mi poradzić co mam zrobić i skąd się to wzięło. Byłam u mojego lekarza i powiedział,że to sezon grzewczy. Pozdrawiam

Sezon grzewczy z zieloną wydzieliną w gardle? Ciekawe? Może zadzwoń do odpowiedzialnych za CO u Ciebie i się zapytaj. A tak serio to zrób wymazy i posiewy z tej wydzieliny i napisz.