Gęsta wydzielina w gardle

Witam. Od 5 miesięcy męczy mnie następująca dolegliwość:Zbiera mi się w gardle gęsta wydzielina, którą ciężko mi wypluć. Jest ona obecna właściwie cały czas. Najwięcej udaje mi się jej wypluć rano, jest w kolorze jasno żółtym/ kremowym. Do tego mam też katar, czasami spływający a innym razem zatkany nos. Często kicham. Swędzi mnie też czasami gardło. Najbardziej problematyczna jest ta wydzielina w gardle, której mam już dosyć. Jest bardzo gęsta. Co to może być? Jak mogę sobie pomóc? Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Czy pali Pani papierosy? Jeśli nie to mogą to być objawy niedoleczonej infekcji. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.