Gęsta wydzielina spływająca w gardle

Od jakiegoś czasu bardzo się męczę z gęstą wydzieliną spływającą po gardle, którą w dużych ilościach odksztuszam codziennie ranno, a ostatnio też w ciągu dnia. Wydzielina jest koloru zielonkawego, bardzo gęsta. Cały czas czuję się osłabiona, jakbym była tuż po chorobie.Postanowiłam zająć się sprawą i zrobiłam posiew plwociny - wyszedł gronkowiec złocisty MSSA MLSB, a w opisie zdjęcia RTG zatok - "zmniejszona powietrzność zatok szczękowych". Co mam dalej robić? Czuję się gorzej z dnia na dzień :/

Lek. Tomasz Budlewski

Udac sie do lekarza, konieczne badanie i leczenie (leki na recepte) wiec wizyta i tak konieczna