Zielone upławy z pochwy i swędzenie w pochwie

Witam, Ostatnio zauwazylam dziwne uplawy z pochwy o kolorze lekko zielonym. Konstystencja nie jest twarogowata ani pienista, nie ma tez nieprzyjemnego zapachu. Przez pare dni odczuwalam swedzenie w srodku pochwy, ktore ustapilo samoistnie. Wykonalam apteczny test na bakteryjne zakazenie pochwy, rzesistkowca oraz grzybice pochwy - wynik negatywny. Obecnie stosuje antykoncepcje hormonalna Gedarel 30/150. Krwawienia z odstawienia sa prawie czarne, a sluz w tym okresie ma ciagnaca sie konsystencje.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.