Nawracające swędzenie pochwy

Witam Mam problem z nawracajacym swedzeniem pochwy. Nie mam zadnych innych typowych dolegliwosci, ktore wystepuja przy infekcjach, a tylko nieznosne swedzenie w srodku. Dodam, ze najczesciej zaczyna sie to na 2-3 dni po stosunku z mezem. Przez ostatnie pol roku, swedzenie pojawia sie co miesiac. Zauwazylam tez iz, cykl w jakim sie zaczyna - to po owulacji, kiedy mam swoj cykl bezplodny. Bralam juz clotrimazol i fluconazole w pojedynczych dawkach. Dziekuje za pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem infekcji. Sugeruję wykonanie wymazu i dalsze leczenie zgodnie z wynikiem.