Nawracająca infekcja pochwy u 31-latki

Witam.Od 4 dni walcze z infekcja. Czuje swedzenie i mocne palenie w pochwie i na sromie. brałam doustnie Fluco.... 100mg przez dwa dni clotrimazo.... dopochwowo 500mg ,obecnie przez dwa dni gynal... dopochwowo i nie widze poprawy. Jaka moze byc przyczyna infekcji i dlaczego pomimo takiego dosc mocnego leczenia nie przechodzi??? zdaza sie to u mnie przynajmniej 2 razy na pol rok. ostatni walczylam ponad tydzien z taka infekcja. Pryskam octeni...ptem, przemywam azucale...m. Prosze o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę kontynuować stosowanie zaleconej terapii. W przypadku braku skuteczności leczenia wskazana będzie wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.